Huzur Verici…

Hep hayaLimdir küçük bir evimin oLması.. YeşiLLikLer çiçekLer oLacak keLebekLer uçuşacak..Ne kadar huzur verici değiLmi?

İşte sizLere doğa harikası huzur verici bir yer..Ne kadar renkLi ve hoş bir manzara..

İşte benim hayaLim buuuu :)))

Bunu Paylaş

3 yorumlar

  1. ayşe yaşayan

    evet baharımızda yeryüzünü bir mahşer eden,yüzbin haşir nümünelerini icad eden kadir-i mutlaka,cennetin icadı nasıl ağır olabilir! madem,o nihayetsiz sehavet-i cud,o misilsiz cemali hüsün,o kusursuz kemalat;ebedi müteşekkirleri,müştakları,müstahsinleri iktiza ederler.halbuki,şu misafirhane-i dünyada grüyoruz:herkes çabuk gidip,kayboluyor.o sehavetin ihsanını ancak az bir parça tadar.iştihası açılır.fakat yemez gider.o cemal,o kemalin dahi ancak biraz ışığına,belki bir zaif gölgesine bir anda bakıp,doymadan gider.demek,bir seyrengah-daimiye gidiliyor. elhasıl:nasılki şu alem bütün mevcudatıyla sani-i zülcelaline kat’i işaret eder;san-i zülcelalin de sıfat ve esma-i kudsiyyes,dar-ı ahirete delalet eder vegösterir ve ister. 10.söz (haşir risalesi)

  2. HSK

    KARDEŞ ÇOK HAKLISIN.BENDE BÖYLE BİR EVİM OLSUN İSTRERİM HERZAMAN.O RESİMDEKİ EVİN ÖNÜNDE BİR DE GÖLGELİK OLACAK OHH ALIRIM KİTABIMI OKURUM.(ÇOK KİTAP OKUMAYI SEVERİM)SÜPERRR BİR MANZARA…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir