Yağlı Boya Resimleri | Manzara Resimleri

100×140 Kahve telvesi

100×140 Kahve telvesi; Eser, Türk kahvesi ile yapılmış olup; hiçbir şekilde benzeri, tekrarı yapılamaz. Orjinal anlık dogaçlama bir çalışmadır… Kalıcı olup kahvenin genleşmesi sözkonusu degildir. Sudan ışıktan etkilenmez, kalıcıdır; uzun ömürlü bir çalışma tarzıdır… Kahve ile Mehmet Akif Ersoy tablosu… 100×140 Kahve telvesi:

At – Reprödiksiyon

At – Reprödiksiyon; Reprödiksiyon bir çalışma olup tuval üzerine uygulanmıştır… 100×100 ebatlarında beyaz at resmi… Fotoğrafcı (Photographer): Ayşe Kuş Taşkın At – Reprödiksiyon:

tuval üzeri yağlı boya

yağlı boya çalışması kendi eserim hobi olarak yapıyorum bu yağlı boyada yaptığım 7. resmim başlayalı bir yıl oldu resim yapmayı severim ama yağlı boya hiç denememiştim genellikle dalga resimleri yapmaktan hoşlanırım ama son bahar resimleride hoşuma gider tabi .saygılar.

Yağlı Boya Çalışması (ALPER)

Amatör olarak çalışılmış güzel bir bir yağlı boya çalışması. Fotoğrafı ekleyen ziyaretçimizin fotoğrafla ilgili açıklaması ise şöyle: BU ESERİME ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ RESİM ATÖLYESİNDE BAŞLADIM VE BİR AY İÇİNDE VAKTİM OLDUĞU ZAMANLAR ÜZERİNDE ÇALIŞARAK BİTİRMİŞ OLDUM UMARIM SİZ DEĞERLİ KARDEŞLERİM YORUMLARIYLA BANA YOL GÖSTERİR ŞİMDİDEN HERKESE İYİ GECELER.