Çöl Resimleri | Manzara Resimleri

Dünyadan Çöl Manzaraları

Develer ve Çöl

Çöller pek çok kişinin asırlar boyunu ilgisini çekmiştir. Kimilerimiz bu eşsiz büyüklüğü ve kuraklığıyla akıllara kazınan büyük kum topluluklarına gitmeyi hayal dahi etmişizdir. Mesala tanınmış ve dünyaca bilinen ünlü çöllere örnek verecek olursak; Güney Amerika’da Atakama ve Antarktika, Afrika’da Sahra, Asya’da Gobi gibileri sayılabilir. Tabii ki bu çöllere sırtınıza çantayı alıp gitmek pek mümkün değil.… Okumaya devam et Dünyadan Çöl Manzaraları

Çöl Manzaraları

Mesquite Dunes, adında bir çöl ve gün batımındaki manzarası…(Fotoğraf, yüksek kalitededir 1920×1080 Çözünürlüklü Ekranlar`da, olağanüstü güzel görüntü sonuçları elde edersiniz. Fotoğrafın Orjinal boyutu: 1920×1200`dür. Üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz)

çöl

Çok güzel bir kare,asil ve heybetli…

Cennet Gibi – 33

Doğa, tamamen doğal kendiliğinden oluşan dünyanın en güzel varlıklarıdır. Doğa diyince aklımıza masmavi bir gökyüzü, yemyeşil alanlar, gökyüzünün masmavi rengini alan berrak sular, güneşin o eşsiz ışığı, havada uçuşan martılar, cıvıl cıvıl rengarenk çiçekler gelmektedir. Ve işte sizlere bu güzelliklerden değişik kareler sunuyoruz. En önemlisi bu güzellikler hakkında yorumlarınızı bekliyoruz..

Issiz CöL..

DagLarin tepesinde,deniz kenarinda,kumsaLda,günes batiminda,sariL sariL akan seLaLenin pamuk suLarinda,yemyesiL agacLarLa kapLi ormanin derinLikLerinde,yakici günesin aLtinda masmavi suyuyLa göz kamastiran denizin yaninda,aLtin gibi parLayan kumLarLa issiz bir cöLün ortasinda,günes batarken yerine biraktigi kiziLLiginda oLmayi kim biLir kac kez istemisizdir her yaLniz kaLmak istedigimizde.SaymakLa bitmez bu güzeL manzaraLarimiz.Masa üstü arka plan oLarakta kuLLanabiLeceginiz bazi güzeL manzaraLarimizdan örnekLer… Okumaya devam et Issiz CöL..

Çölde bulutlar

Özellikle bulutun çekline dikkatle bakmanızı rica ediyorum. Ben insana benzettim, sanırım herkes kendine göre bir şekil çıkaracaktır. Doğa ve Doğa manzaraları konseptinde 1024X768çözünürlükte kaliteli Çöl resimleri. Bilgisayarınız için masa üstü duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz harika resimler.