Yandex.Metrica

montreal hdr heykel

Kanada’nın Montreal şehrinde bulunan bir heykelin kış günü çekilmiş hdr görüntüsü… Fotoğrafcı (Photographer): Photo ©2012 Neil Howard

montreal eski bina

Kanada’nın Montreal şehrinde bulunan eski bir bina… Fotoğrafcı (Photographer): Photo ©2012 Neil Howard

notre dame bazilikası

Kanada’nın Montreal şehrinde bulunan Notre Dame Bazilikası’nın dış bölümünden bir fotoğraf… Fotoğrafcı (Photographer): Photo ©2012 Neil Howard Notre Dame Bazilikası:

McGill Üniversitesi HDR

Kanada’nın Montreal şehrinde bulunan dünyaca ünlü üniversite; MCGill’den hdr bir manzara… Fotoğrafcı (Photographer): Photo ©2012 Neil Howard McGill Üniversitesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için; ilgili linkimiz >>> McGill Üniversitesi McGill Üniversitesi HDR:

montreal gökdelenler

Kanada’nın Montreal şehrinden gökdelen ve çarpık şehirleşme manzarası… Fotoğrafcı (Photographer): Photo ©2012 Neil Howard

McGill Üniversitesi

McGill Üniversitesi, Kanada’nın Montreal şehrinde bulunan üniversitedir. Adını ünlü kurucusu James McGill’den almıştır. 1821 yılında açılan üniversite, Kanada’nın en eski üniversitelerinden birisi olmasının yanı sıra, dünyanın da en saygın ve kaliteli üniversitelerinden birisi olma özelliğini korumaktadır. 21 fakültede 34.000’e yakın öğrenci eğitim görmektedir… Fotoğrafcı (Photographer): Photo ©2012 Neil Howard McGill Üniversitesi’nin bir resmi: