Yandex.Metrica

Volvo S60 2011

Volvo S60 2011

Uluslararası Yılın Otomobili (ICOTY) Jürisi tarafından ‘2011’in En İyi Sedanı” ve En Güvenilir Otomobil olarak seçilen yeni Volvo S60; bu ödülleri, tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğu için layık görüldü


sahabet
Volvo S60, Uluslararası Yılın Otomobili (ICOTY) Jürisi tarafından, New York Otomobil Fuarı”nda ”2011in En İyi Sedanı olarak seçildi. Tamamen yenilenen spor sedan, tüketicilerin hayat tarzlarına en mükemmel uyumu sergilemesi dolayısıyla sınıfının en iyisi olmaya değer bulundu. Seçim, dünya çapında tanınmış 12 otomotiv gazetecisinden oluşan bir jüri tarafından gerçekleştirildi.

Ödülü alan Volvo Car Kuzey Amerika Başkanı ve CEO”su Doug Speck, “Uluslararası Yılın Sedanı ödülünü almak ve En Güvenilir otomobil seçilmek, Volvo S60”ın tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğunu birinci elden gösteriyor,” dedi. Speck; “İleri teknolojili güvenlik özelliklerimiz ve usta İskandinav tasarımımızdan, sınıfının en iyi yakıt ekonomisine ve ödüllü motoruna kadar, S60 herkese hitap edebilecek bir şeyler sunuyor. Bu bizim için oyunun kurallarını değiştiren bir model,” diye sözlerini sürdürdü.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir