Yandex.Metrica

Hyundai Genesis Coupe

Hyundai Genesis Coupe resimleri
Genesis Sport Sedan’la sektörde bomba etkisi yaratan Hyundai, şu ana kadarki en dinamik performans otomobili olan Genesis Coupe ile sürüş keyfini en üst seviyeye çıkarıyor ve arkadan itişi platformuyla sürücülerin en üst düzeyde spor otomobil deneyimi yaşamasını sağlıyor.
Hyundai Motor Amerika Ürün Gelişimi ve Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı John Krafcik, Genesis Coupe ile ilgili şunları söylüyor: “2.0 litre turbo beslemeli motora ve arkadan itişe sahip olan Genesis Coupe,özellikle önden çekişi spor otomobillere korkulu bir rakip olarak öne çıkıyor. 3.8 litrelik V6 motoru ise, sürüş keyfini daha üst seviyeye çıkarıp 306 HP’lik gücüyle üst segmentteki rakiplerine gözdağı veriyor”. Ön taraftaki heniş hava kanalları motorun daha rahat nefes almasını sağlıyor. Çift egzoz çıkışı etrafındaki siyah panel, aracın ön bölümüyle bütünlük sağlıyor. 18 inçlik jantların standart olarak sunulduğu araçta iseteğe bağlı olarak 19 inçlik jantlar da alınabiliyor.
handikap şikayet
Araba resimleri katagorimizde Hyundai Genesis Coupe hakkında teknik bilgiler, yüksek kalitede Hyundai Genesis Coupe resimleri ve duvar kağıtları bulunmaktadır.

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir