Yandex.Metrica

Hatirli Kahve..

Eminim resmi görünce basit bir kahve fincaninin üstelik kahvesi duru olmus:P ne özelligi varda buraya koydunuz diye ve yüzünüzdeki alayli gülümsemeyi görebiliyorum sanki:))

Unutmayin bir fincan kahvenin kirk yil hatiri vardir demisler atalarimiz:)suan tamda kahve icerken bu resmi eklemeye karar verdim.Basir bir kahve fincani görüntüsü olduguna bakmayin bir  dakika odaklanin resme ve  akliniza neler geliyor bir düsünün.Sabah uyandiginizda ilk yapmak istediginiz sey kendinize gelmek icin bir fincan kahve mesela.

Yada evinize bir misafir geldiginde ilk  sorulan sorudur Bir fincan kahve alirmisiniz sorusu.Veya bir aksam üzeri disariya arkadaslarinizla kafeye gittiginizde genelde tercih edilen icecektir kahve,özellikle soguk kis günlerinde.

Demekki Basit bir  kahve fincani insana neler hatirlatabiliyormus degilmi:)

Suan kehvemden bir yudum daha alirken bir resmin yorumunu daha bitirmenin vermis oldugu mutlulukla,bu resmi eklemek üzere son islemleri yapip kahvemi icmeye devam etmeyi düsünüyorum.sizlerede afiyet olsun.

Not:Bu yaziyi okurken kahve iciyor olma sarti koydum yoksa okumayin:D

2 yorum

  1. kahve bahane faL şahane derim ben genelde de böyLedir . Komsu toplanmaların vazgecilmez içecegi 🙂 burdaki resim de asLında kahvenin diğer içeceklerden farkını acıkca beLLi etmiş.. 🙂

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir