Yandex.Metrica

Ferrari resimleri/Ferrari F430 Calavera

Beyaz renkli Ferrari F430 Calavera..
Unique Sportscars ile Novitec Rosso işbirliği yaparak 11 adet özel olarak tasarlanmış Ferrari F430 yarattı.
Calavera adındaki bu benzersiz süper otomobiller Novitec Rosso’nun Ferrari F430 Race modelini temel alıyor ve sanatçı Knud Tiroch tarafından havalı boya tabancasıyla boyanmış dış yüzeye sahip. Araçta, ön kaputunda büyük bir kafatası (Calavera İspanyolca kafatası demek) logosu, karartılmış arka ışıklar, filmli camlar ve 20 inçlik jantlar dikkat çekiyor. İç kısımda da mütevazı bir revizyon yapılmış ve işlemeli koltuklar, uzatılmış merkez konsol ve iPod bağlantı soketi eklenmiş.
F430 Race gibi Calavera da Ferrari’nin 4.3 litrelik, 707 beygir ve 712 Nm tork üreten çift kompresörlü V8 motorundan güç alıyor. Novitec Rosso’nun kompresörleri sayesinde F430 Calavera 0’dan 100 km/s’ye 3.5 saniyede çıkıyor ve 348 km/s azami hıza ulaşabiliyor. Diğer performans eklentileri arasında bir Novitec Rosso ön spoiler ve arka kanat, gözden geçirilmiş vites oranları ve alçaltılmış bir spor süspansiyon var.
1xbetba.com
Araba resimleri kategorimizde Ferrari F430 Calavera hakkında teknik bilgiler, yüksek kalite Ferrari F430 Calavera resimleri ve duvar kağıtları bulunmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir