Ferrari resimleri/2009 Ferrari 599 GTB Fiorano Handling Package | Manzara Resimleri

Ferrari resimleri/2009 Ferrari 599 GTB Fiorano Handling Package

Ferrari 599 GTB Fiorano piyasaya çıktığı ilk zamanlarda performans bakımından, bugün hala yeni spor otomobil geliştirmede “benchmark” olan yeni bir standart oluşturmuştu. Şimdi Ferrari, modeli daha sportif ve yol tutuşu daha da iyi yapan yeni Ferrari 599 GTB Fiorano HGTE (Handling Gran Turismo Evoluzione) paketini satışa sunuyor.  Paket daha sert yaylar ve bir arka viraj demiri, ayrıca otomobilin sportif ayarlarına yönelik olarak “magnetorheological” amortisörler için yeni ayarlama seçenekleri içeren modifiye edilmiş bir aksama sahip. Sürüş yüksekliği de düşürülmüş, böylece aracın ağırlık merkezi aşağı çekilmiş. Bütün bu yapılanlar, yeni aksamla bir araya gelerek gövde kontrolünün artmasına yardımcı oluyor. Paket aynı zamanda özel olarak iyileştirilmiş, daha da iyi tutuş sağlayan bileşene sahip lastiklere sahip.
Paket daha sert yaylar ve bir arka viraj demiri, ayrıca otomobilin sportif ayarlarına yönelik olarak “magnetorheological” amortisörler için yeni ayarlama seçenekleri içeren modifiye edilmiş bir aksama sahip. Sürüş yüksekliği de düşürülmüş, böylece aracın ağırlık merkezi aşağı çekilmiş. Bütün bu yapılanlar, yeni aksamla bir araya gelerek gövde kontrolünün artmasına yardımcı oluyor. Paket aynı zamanda özel olarak iyileştirilmiş, daha da iyi tutuş sağlayan bileşene sahip lastiklere sahip.
Stil bakımından, gövde ve kabinde, paket belirgin şekilde sportif özellikler içeriyor. İç kısımda karbon-fiber yaygın olarak kullanılmış. Yeni 20 inçlik jantlar özel elmas kesimi ve mat gümüş kaplamaya sahip. Arka difüzer otomobilin yeni aksamını vurgulamak ve kromlu egzoz borularını öne çıkarmak için mat siyahla kaplanmış. Grenli derinin, siyah Alcantara’nın ve karbon fiber trimin sofistike bir karışımı sayesinde kabin de daha sportif bir şekle bürünmüş. Yeni koltuklar iki renkli kombinasyonuna sahip deri ve siyah Alcantara’dan oluşuyor. Koltukların arkaları da tamamen karbon fiber. Koltuk başlığına karşıt renkli dikişlerle bir şahlanmış at logosu ve “Handling GTE” yazısı işlenmiş.
bahsine giriş
Araba resimleri katagorimizde 2009 Ferrari 599 GTB Fiorano Handling GTE Package hakkında teknik bilgiler, yüksek kalite 2009 Ferrari 599 GTB Fiorano Handling GTE Package resimleri.

2009 Ferrari 599 GTB Fiorano Handling GTE Package (Kırmızı rengi)

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir