Yandex.Metrica

Çeşitli manzaralar-105

buckingham-cesmesi-sikago-1300144369

Buckingham Çeşmesi;
Amerika Birleşik Devletleri’nin nüfus bakımından en büyük üçüncü şehri Chicago (Şikago)da bulunan Grant Park 37 kilometrelik alana yayılmış; Michigan Gölü kıyısında, şehrin kuzey ucundadır. Eskiden “Lake Park” olarak bilinen parkın ortasında ünlü Buckingham Çeşmesi bulunur. Buckingham Çeşmesi Michigan Gölü’nü; çeşmenin etrafındaki dört at heykeli ise göl etrafındaki dört eyaleti temsil etmektedir. 26 Mayıs 1927’de halka açılan Buckingham Çeşmesi, Chicago’nun en tanınmış yerlerinden biri olmakla beraber yazın saat başı yapılan, 20 dakika süren su şovlarıyla her yaştan turiste eğlenceli bir deneyim sunmaktadır.

2 yorum

  1. Mrehabalar,sitenizdeki Amerika resimlerini satıyorsanız,lütfen nasıl alabileceğimizi ve fiyat listesini gönderirseniz çok memnun olurum.

    İyi Çalısmalar

    1. Sitemiz üzerinden herhangi bir şekilde resim satışımız bulunmamaktadır. Sitemiz bilgisayarlar için masaüstü arka planlar sunmaktadır. Ayrıca telif hakkı bilgilerine ulaşabildiğimiz ölçüde ilgili resim sayfasında yer veriyoruz. Bahsettiğiniz resimde böyle bir ibare varsa ve o resmi istiyorsanız telif hakkı sahibine ulaşmayı deneybilirsiniz.
      İyi günler.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir