Yıldızlar..

Uzay çok eski zamanlardan beri insanların büyük ilgisini çekmiş, sonu olup olmadığı; varsa, sınırlarının nereye kadar uzandığı bilginleri ve felsefecileri yakından ilgilendirmiştir. Teknolojinin ilerlemesi ile Güneş sistemi içinde yolculuk yapacak yapma uyduların geliştirilmesi, çok güçlü radyoteleskoplarla uzayın derinliklerinin araştırılması, insanlığın uzay hakkındaki bilgilerini önemli ölçüde genişletmiş, Ay’ın ABD’li astronotlar tarafından fethedilmesi ise uzay çalışmalarında en önemli adım olmuştur. Günümüzde uzay yarışı büyük bir hızla sürmektedir.

Ay-Yıldız-Gezegenler katagorisinde oldukça yüksek kalitede “Yıldızlar”  görüntüsü sunuyoruz size. Uzaya meraklılar için Masa üstü arka plan uzay resimleri iyi bir seçim olabilir.

Bunu Paylaş

9 yorumlar


 1. Yazar gönderisi
  bugunum

  Çok güzel bir yorum..teşekkürler Vahide.. İzniniz olursa bu yorumu uygun bir resimde kullanmak isterim.

 2. Vahide

  Varoluşun,dünyamızla sınırlı olmayıp,sonsuzluğuna uzandığının şahane görüntüsü…keşke ırkçılar da farkına varabilseler bu gerçeğin…

  1. Nix

   insanlarında en büyük kudretli güç, alemlerin rabbi allah tarafından bir balçık çamurdan yaratıldığını, ırkçılarında bir balçık çamurdan geldiğini düşünürsek, ırkçılığa kesinlikle hayır hepimiz bir balçık çamurdan geliyoruz…

   1. Vahide

    Çok gerçekçi ifade ettiniz.Allah’ın eşit yarattığı varlıklarına ırkçılık yapanlar, aslında Allaha karşı geliyorlar.Ve insani tarafının yanında,bunca bilimsel gerçek varken kendilerini aptal yerine koyuyorlar.İnsanın sınırlarlar içine hapsolması, korkunç bir eziyet aslında.Sevmeyi bilmeden,uzakları düşlemeden nefes alıp vermek…Berbat olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir