Audi Q7 Resimleri ve Özellikleri

Audi Q7 Resimleri ve Özellikleri

Alman otomobil devi Audi`nin Q7 modelinin bir resmi. Alt bilgide teknik özelliklerine dair detaylar bulabilirsiniz..

Audi Q7 Motor Özellikleri:

Yarış pistlerinde motorlarımız dünyayı hep şaşırtmaktadır. Aynı şey yollarda da geçerlidir. Bir motorun güvenirliliği ve dayanıklılığı için 24 saatlik Le Mans yarışlarında başarılı olmaktan daha etkileyici bir kanıt yoktur. Audi Q7 bu enerjiyi her gün yeniden yollara ve yaşamınıza getirir.

Sizi alıp götürmesini istediğiniz gücü, 236 hp gücünde bir 3.0 TDI quattro , 335 hp gücünde bir 4.2 TDI quattro veya güçlü FSI® motorlardan birisi arasından kendiniz seçin 335 hp gücündeki ve 760 Nm torka sahip 4.2 TDI quattro büyük bir güç ile birlikte düşük yakıt tüketimi sunan çok verimli ve güçlü bir dizel motorudur. Seyahat konforundan, rahat çalışmadan veya sessizlikten taviz vermeden bir spor otomobilin dinamizminin keyfini çıkarın ve bu otomotiv konseptinin değişkenliği için diğer bir örneği yaşayarak görün.

Bir 3.0 TDI clean diesel quattro olarak Audi Q7, standart katalizatöre ve dizel partikül filtresine ilaveten bir azot oksit katalizatörü ve AdBlue®* deposu ile donatılmıştır. 2000 bar enjeksiyon basınçlı common rail teknolojisi ve son derece verimli egzoz gazı geri iletimi gibi başka yeniliklerle birlikte bu, azot oksit emisyonlarında önemli bir azalma sağlamaktadır. Audi bununla kendini milyonlarca kez kanıtlamış olan TDI turboşarjlı direkt yakıt enjeksiyonu ilkesine yeni bir boyut kazandırmıştır. Yeni 3.0 TDI clean diesel quattro – Audi Q7’nin alışılmış üstün donanım düzeyi ve performansı ile birlikte – mükemmel tüketim ve emisyon değerleri sunmaktadır.

*AdBlue® azot oksit katalizatöründen önce egzoz gazlarının içine çok az miktarda püskürtülen, biyolojik olarak bozunabilen bir katkı maddesidir.

Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
Yakıt tüketimi, ortalama: 9.9-12.7 l/100 km
CO2 emisyonu, ortalama: 234-304 g/km

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir