Atatürk | Manzara Resimleri

Atatürk

Atatürk; 1881 yıLında Selanikte doğmuştur.Annesi Zübeyde hanım babası ALirıza efendidir.

Dünyanın evet dünyanın dikkat edin türkiyenin demiyorum dünyanın en iyi Lideridir.Türkiye için çok şeyLer yapmış oLmasına rağmen ve dünyada biLe onun ne kadar iyi bir Lider oLdugu biLinmesine rağmen haLa sevgiLi atamı kabuLLenemiyenLer var. Ama ne kadar kabuL etmezLerse etmesinLer ortada bariz bir gerçek var. Çok açık değiLmi en iyi oLduğu.

Onu anLatmak için keLimeLer kifayetsiz kaLıyor..

Ne MutLu Türküm Diyene..

M.KemaL ATATÜRK…

5 yorum

 1. atam…
  1- ülkemizi suriyeliler bastı..
  2 akp nin fırsat verdiği pkk heryerde türk kardeşlerimizi öldürüyor.
  3-türkiyede türk olmak suç oldu..

  keşke senin gibi biri çıksa ve yönetime el koysa.
  siyasetçi ismindeki ülkeyi eriten kişileri devletin başından uzaklaştırsa..
  ahh atam ahh..

 2. onur sana katılıyorum Atam simdi hayatta olmasının o kadar isterdi ki çünkü o okadar çocukları severdiki onunlan ou-yunlar oynardık sinamaya giderdik amam atam sen neden bizi birrakıp kittin ben o zamam dünyada olmasm bile o kadar çok üzüldüm ki ozaman anladım Atamı nısıl sevdiğimi Atam sen bizim Atamız olmadın sen bizim bababmız gibi oldun seni seveen hepimiz bir kere diğil yüz kere anneme şünü sodum anne neden Atatür öldü annemde diyorki kızım Atatürk ölmedi ölmeyecekte ve o hep bizim kalbimizde yaşayacam senin seven dünyan seni seviyoruz Atam::…!!

 3. atam şimdi hayata olmanı çok isterdim t.c sana ihtiyacı var.hayata olsanda bü gün ataturkçuyum diyipte ortada dolaşaları bir gün t.c. yaşamalarına izin vermezsin saygılarımla.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir