Alacakaranlık şehir resimleri-05

Sabahın ilk saatleriyle başlar koşuşturmacalar. Hep bir beklentiler, elde edilecekler vardır. Doğanın da dinlenecek saatleri olarak gördüğüm alacakaranlık saatleri, yorgun şehrin üzerine yavaş yavaş çökerken yeni bir güne daha dinç hazırlanabilmesi için de zemin hazırlamaktadır. Daha sakin,  bir o kadar da muhteşem şehir görüntüleri işte bu saatlerde görselliğin doruklarına ulaşır. Bizlere yaşamanın zevkini bir kez daha tattırır.
Güzellikleri paylaşma adına, şehir resimleri katagorisinde yüksek çözünürlüklü alacakaranlık şehir resimlerinden bir demet sunuyoruz sizlere…

Bunu Paylaş

2 yorumlar

 1. hamza isaoğlu

  bu fotoğrafın orjinalini bana gönderebilirseniz size minnetar kalacaım. Bu fotoğrafı evimize 1600*1200 boyutlarında büyütüp salonumuza asmayıdüşünüyorum. Eğer arzu ederseniz fotoğrafın üzerine çeken kişinin imzasını da ekleyebilirsiniz. Muhakkak sizden haber beliyorum..
  saygılarımla..
  Hamza İSAOĞLU
  Makine Mühendisi

  1. admin

   Merhaba

   Resmi orijinal boyutuyla indirmek için resmin üzerine tıkladıktan sonra açılan ekranda sağ tıklayarak “Resmi farklı kaydet” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Veya http://img39.imageshack.us/img39/3484/manzaraalacakaranliksehn.jpg bu linkten de orijinal boyutuyla indirebilirsiniz.
   Resmin herhangi bir telif hakkı var mıdır, çeken kişi kimdir bizler bilmiyoruz. Çünkü biz burada daha çok internet ortamında gezinirken beğendiğimiz resimleri burada paylaşıyor ve insanların beğenisine sunuyoruz. Telif haklarıyla ilgili sitemizin en altındaki yazıdan ve de Üst menüdeki “Yardım” menüsündeki “Önemli uyarı:” adlı başlıktan gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

   İlginiz için teşekkür ediyoruz.

   https://www.manzara.gen.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir