Ne Dediler

Ziyaretçilerimiz tarafından bize iletişim bölümünden ulaşılarak belirtilmiş görüşlerin bazılarını burada yayınlamaya karar verdik. Bu zamana kadar yayınlamadığımız ama güzel görüş ve düşünceleriyle bizlere destek olan diğer tüm ziyaretçilerimize de ayrıca teşekkür ederiz.

Sevgili Gençler;
Benim yaşım 63. Her gün sabahleyin (çoğu günler, birkaç kez) sitenize bakmak benim için tutkuya dönüştü. Büyük keyif alıyorum.
Size bilinen bir deyişi iletmek istiyorum:
‘Güzel Sanatları bir kenara mı itelim? Edebiyata, müziğe, yontuya,… boş mu verelim? Hayal gücümüzü, kaba gerçeğin sunağında kurban etmiş oluruz ve en sonunda hiçbir şeye inanmamaya, değersiz düşler görmeye başlarız.’
Sevgiyle kalın.

Mehmet Alptekinoğlu

yoğun iş yaşantısından biraz olsun uzaklaştıran bizlere doyumsuz güzellikte resimleri sunan siz site çalışanlarına teşekkür ediyorum..
ERDEM K.

Merhaba,
Sitenize büyük bir keyifle göz atıyorum,tesadüfen denk geldim bu siteye ama iyi ki tesadüf olmuş.Ne zaman güzel,otantik bir resim lazım olsa hemen bu siteye giriyorum.Artık başka yerlere bakmıyorum bile.Tanıdıklarıma da gösteriyorum bu siteyi, annem hemen hemen her gün göz atıyor.
Admine ve birbirinden güzel resimleri ekleyen arkadaşlara da çok teşekkürler.
Başarılarınızın devamını dilerim.

B.K.


uzun süredir sitenizi çok beğenerek izliyorum.bazen manzaraların güzelliği karşısında içim yaşama sevinciyle doluyor ve Allahın büyüklüğünü bir kez daha hatırlayıp şükrediyorum.Emeği geçen herkese teşekkürler…
E. Araçlı